Standardy

Exteriér domu

Bytový dům Vrchlického se drží běžného standardu s kvalitními materiály. Každý byt disponuje lodžií, balkonem nebo terasou. Byty v 1NP mají předzahrádky. Dostatečné parkovací plochy jsou samozřejmostí. Aby k bytům 3+kk bylo zajištěno parkování, mají tyto byty 1 parkovací stání již v ceně. V případě zájmu o další stání, je toto možné dokoupit.

Jižní terasy

Rezidence Vrchlického je řešena jako jedna budova s dvěma vchody. Jeden vchod z ulice Vrchlického a druhý vchod z ulice Hlaváčkova. 73 jednotek je umístěno v 7 nadzemních podlažích, kdy poslední 2 patra jsou ustupující. Díky tomuto rozvržení vzniká prostor pro krásné, jižně orientované terasy. Lodžie s výhledem do ulice Vrchlického jsou doplněny uzavíratelnými posuvnými zástěnami. Okna na projektu jsou řešena jako probarvená, kdy vnitřní strana je vždy v bílé barvě.

ke stažení: kvalitativní standard.pdf

Energeticky výhodné bydlení

Venkovní rámy a kování ladí s venkovní omítkou. Výběr dlažby v koupelně nebo chodbě bytu bude z široké nabídky dekorů. Projekt je realizován v energetické třídě B.

Kuchyně na míru

Kuchyňská linka a spotřebiče nejsou součastí standardu, ale s výběrem přesně podle Vašich představ a požadavků Vám pomohou naši spolupracující dodavatelé.

Pokud si nevyberete ze standardní nabídky a žádáte o rozsáhlejší úpravy, máme pro Vás opravdu široké možnosti pro změny, vybírat proto můžete z dalších velice kvalitních materiálů podle našich vzorkoven a také lze individuálně změnit vnitřní dispozici. Bytový dům Vrchlického počítá opravdu se všemi možnostmi. Využijte naši širokou nabídku a prohlédněte si naše byty a studia.

Tento projekt je již vyprodán

Navštivte naší aktuální nabídku bytů