Investice do dobré adresy

Komfort moderního bydlení

Nízkoenergetický projekt Rezidence Vrchlického nabízí 73 moderních jednotek. Vybírat můžete z 21 studií a 52 bytů. V objektu bude také jeden komerční prostor. Byty jsou k dispozici o velikosti 1+kk až 3+kk.

V prvním nadzemním podlaží bude komfort každé jednotky zvýšen samostatnou předzahrádkou. Pokud hledáte zajímavý prostor pro kancelář, jistě oceníte i praktická studia s předzahrádkou, ve kterých si může např. zřídit originální sídlo Vaší společnosti.

Ve vyšších patrech je lodžie, balkon či terasa samozřejmostí. Klíčovým architektonickým prvkem je v každém bytě velké okno, které dodává spousty světla a zajistí výhled do okolí.

Dům Vám poskytne i dostatečné množství parkovacích stání. Vše je esteticky sladěno a odpovídá standardům moderního bydlení s technickým zázemím na nejvyšší úrovni.

Na přání klienta není problém úprava dispozičního řešení. Uvědomujeme si, že to bude Váš byt, Vaše bydlení. Přizpůsobíme proto vše Vašim představám a potřebám.

Předpokládaný harmonogram projektu

  1. Zahájení výstavby duben 2016
  2. Zahájení prodeje květen 2016
  3. Dokončení výstavby září 2018
  4. Stěhování nových klientů říjen 2018

Perfektní dopravní obslužnost

Hlavním kritériem při výběru umístění tohoto developerského projektu byla samozřejmě skvělá dopravní obslužnost. V blízkosti najdete jak tramvajovou zastávku, tak i metro a autobusy. V centru města jste i pěšky v řádu několika minut. Nechce se Vám jet dnes do práce autem? Nevadí! Auto nechte zaparkované v suterénu domu.

Bydlení s přírodou za zády

Bytový dům Vrchlického se nachází na rozhraní městských částí Košíře a Smíchov, které jsou doslova zaplněny městskými parky a zelení. Nemusíte se tedy obávat špatného ovzduší a šedosti města. Pár kroků od domu najdete zahradu Klamovka s krásným zámečkem, Petřín, Husovy sady s dětským hřištěm a sportovištěm, lesopark a další.
Tento projekt je již vyprodán

Navštivte naší aktuální nabídku bytů